Ako sa stať členom?

Čo vás čaká?

Pútaví spíkri, aktuálne témy, inšpirácie, networking a príjemný spoločenský večer

Miesto

Hotel Grand Vígľaš

Dátum

26. septembra 2024

Konferencia ELKON

Na koho sa môžete tešiť?

Program

V kontexte hlavného motívu Ľudia, príbehy, vzťahy, príležitosti sa môžete tešiť na pútavé prednášky a diskusie, ktoré Vám odhalia ako digitálna transformácia ovplyvnila rôzne firmy, ako efektívne vyjednávať a získavať kľúčové informácie alebo ako úspešní podnikatelia budujú svoje spoločnosti na pevných hodnotách.

Bližšie informácie o  programe zverejníme čoskoro.

Staňte sa partnerom podujatia

Pridajte sa k partnerom konferencie. Využite túto exkluzívnu príležitosť na vytvorenie silných partnerstiev, utuženie kontaktov a posilnenie vášho podnikania.

Registrácia

Registrácia zatiaľ nie je dostupná. Sledujte túto stránku, registračný formulár bude v krátkom čase zverejnený na tomto mieste.

Vstupné:
Vstupné na konferenciu je 125 eur. Pre členov ZEP SR platí zvýhodnená cena 90 eur. Ceny sú uvedené bez DPH.

Ubytovanie

UBYTOVANIE V HOTELI GRAND VÍGĽAŠ ****
Hostia konferencie majú garantovanú 20 % zľavu oproti bežným cenám ubytovania. Stačí ak pri registrácii uvediete promokód ELKON. V cene ubytovania sú zahrnuté raňajky a 1-hodinový vstup do wellness centra počas pobytu. Zľava na ubytovanie platí až do nedele 29. 9. 2024.

Rezervácia ubytovania pre účastníkov konferencie prebieha individuálne, priamo cez hotelovú recepciu emailom na adrese recepcia@grandviglas.com. Bližšie informácie vám poskytne hotelová recepcia na čísle +421 904 994 499. Pozor, kapacita hotela je obmedzená. Registrujte sa, prosím, čo najskôr.

Viac informácii: https://www.grandviglas.com/

PARKOVANIE
Bezplatné parkovanie pre účastníkov je možné priamo v areáli hotela.

K dispozícii je aj jedna nabíjacia stanica pre elektromobily priamo v Hoteli Grand Vígľaš. Nabíjanie je pre účastníkov konferencie a ubytovaných hostí zdarma.

Konferenciu podporiliMiesto pre Vašu spoločnosť. Pridajte sa k partnerom podujatia ešte dnes.


 

Kontakt

Máte záujem o účasť na konferencii ELKON 2024? Kontaktujte nás už teraz na zep@zep.sk a my vás  budeme o všetkom včas informovať.

Zväz elektrotechnického priemyslu SR
Simona Prílesanová – výkonná riaditeľka ZEP SR
+421 950 528 231
+421 917 157 725
prilesanova@zep.sk

Na stiahnutie:

Scroll top