Ako sa stať členom?

Čo vás čaká?

Slávnostný večer, ktorý sa bude niesť v znamení spolupráce, budovania vzťahov a hľadania nových príležitostí.

Miesto

DoubleTree by Hilton Bratislava

Dátum

11. novembra 2024

o 18:30 hod

Oslava inovácie a spolupráce

Priemysel je základným pilierom našej ekonomiky. Zamestnáva viac ako tretinu Slovákov. Sme jednou z najpriemyselnejších krajín Európskej únie. Práve dnes prechádza dynamickými zmenami. Európska zelená dohoda stanovila priemyslu množstvo ambicióznych cieľov. Smer cesty máme jasne daný a idú ním aj všetci slovenskí priemyselníci.

Posledné krízové roky sme však ukázali, že vieme pružne reagovať na zmeny okolo nás. Cítime totiž zodpovednosť nielen za naše firmy, ale najmä za životy stovky tisíc našich zamestnancov a ich rodinných príslušníkov.

Podľa globálneho prieskumu Edelman Trust Barometer je biznisový svet vnímaný ako dôveryhodný, etický, kompetentný a angažovaný. Túto zodpovednosť, ktorá nám z toho vyplýva, neberieme na ľahkú váhu. S desiatkami odborníkov, ktorí s nami spolupracujú, hľadáme čo najoptimálnejšie riešenia na aktuálne výzvy, ktorým Slovensko čelí a prinášame štátu konkrétne, na dátach postavené riešenia.

Našu spoločnú prácu ukážeme na Slávnostnom večere slovenského priemyslu a dopravy, ktorý sa uskutoční 11. 11. 2024 v hoteli DoubleTree by Hilton Bratislava. Očakávame účasť 350 hostí, vrátane majiteľov a riaditeľov firiem, ministrov vlády, predstaviteľov štátu a odborníkov.

Pridajte sa k večeru, ktorý otvára dvere strategickým partnerstvám

Zažite nezabudnuteľné chvíle a spojte sa s tými, ktorí zdieľajú vášeň pre rozvoj a rast. Vstúpte na miesto, kde sa stretávajú lídri, rodia nápady a prebúdzajú inovácie. Kde sila spolupráce formuje budúcnosť a inovačný duch priemyslu otvára cestu pokroku.

…a ak by ste si chceli pozrieť atmosféru minulého večera,
môžete si pozrieť krátke video TU

Podujatie je viazané na osobnú pozvánku prezidenta APZD.

Staňte sa partnerom podujatia

Kontakt

apzd@apzd.sk
+421 911 740 329

Scroll top