Ako sa stať členom?

O výhru v kategórii Skúsený hlavný inštruktor sa uchádza 14 finalistov, ďalší piati zabojujú v kategórii Začínajúci hlavný inštruktor. Finalistov ankety navrhli v prvom, nominačnom kole žiaci, rodičia, zamestnávatelia a zamestnanci firiem zapojených v duálnom vzdelávaní.

Nominovaní hlavní inštruktori sú z 13 spoločností pôsobiacich naprieč celým Slovenskom. Ich vizitky sú spolu s hlasovacím formulárom zverejnené na webovej stránke www.skolenieinstruktorov.sk.

Hlasovanie uzatvárame 21. novembra. Víťazov jednotlivých kategórii slávnostne vyhlásime na Konferencii hlavných inštruktorov 2. decembra v Maladinove.

Cieľom ankety je spropagovať prácu hlavných inštruktorov a zvýšiť prestíž duálneho vzdelávania na Slovensku. Pripravili ju stavovské organizácie participujúce na duálnom vzdelávaní, ktoré prípravu hlavných inštruktorov priamo zastrešujú – Asociácia priemyselných zväzov a dopravy (APZD), Asociácia zamestnávateľských zväzov a združení SR (AZZZ SR), Slovenská banská komora (SBK) a Slovenská živnostenská komora (SŽK).

Mená a profily nominovaných hlavných inštruktorov uvádzame v hlasovacom formulári priloženom nižšie.

Hlasujte a rozhodnite, kto sa stane historicky prvým TOP hlavným inštruktorom v duáli.

Hlasovací formulár

Scroll top